התקנת מזגן VRF

מזגן – VRF Variable refrigerant flow מהווה כיום את הבחירה האופטימאלית עבור כל מי שתר אחר מערכת מיזוג גדולה ועוצמתית.
המזגן פועל באמצעות מנוע אחד בלבד, אשר יכול להגיע לסך תפוקה של לא פחות מ-30 כוח סוס.
הייחוד של מזגן זה טמון ביכולת שלו בתפוקת החשמל שלו ולהתאים את עצמו לטמפרטורת החדר – המזגן מאפשר להפעיל אותו בעוצמה שונה בכל אחד מפתחי המיזוג הקיימים בבית. כאמור, יתרון נוסף וחשוב של התקנת מזגן VRF טמון בעובדה שבכוחו לחסוך בצריכת האנרגיה וכחלק מכך, גם בחשבונות החשמל.  
מערכת מיזוג חדשנית זו טומנת בחובה יתרונות רבים, אבל בכדי ליהנות מכולם, חשוב מחד לבחור את המזגן בקפידה ומאידך לדאוג לקבלת שירות מקצועי ואיכותי של התקנת מזגן VRF.

הליך התקנת מזגן VRF

אחד היתרונות של מזגן VRF, טמון בנושא של התקנת מזגן VRF שהינה התקנה מודולרית. המערכת מאפשר לחבר מספר יחידות פנים ליחידה חיצונית אחת – כאשר מספר היחידות מתבסס על הדרישות והצרכים של המזמינים. ניתן לבצע את ההתקנה ללא צורך של הנמכת התקרות, כאשר, המערכות הפנימיות של המזגן מתחברות באמצעות צינורות נחושת אל המערכת החיצונית.
חשוב לציין שצורת התקנת מזגן VRF מהווה יתרון גם במקרים בהם מזוהות תקלות במערכת – כאשר במקרה כזה, אין צורך לפרק את כל המערכת וקיימת אפשרות להוציא בצורה מדויקת את הרכיב התקול ולהחליפו בחדש.

מערכת אחת – קשת רחבה של יתרונות

אם אתם מתלבטים לגבי הנושא של התקנת מערכת VRF להלן יתרונות המערכת, כאשר, היכרות איתם, תאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת:

חסכון באנרגיה – התקנת מזגן VRF מאפשר חסכון באנרגיה. המערכת מתבססת על טכנולוגיה מתקדמת, אשר מאפשרת לייעל את פעולת המיזוג וכאמור, על ידי כך לחסוך באנרגיה ובחשמל.

שליטה נוחה ומלאה – התקנת מזגן VRF, מאפשרת ליהנות ממערכת חדשנית וחכמה המאפשרת שליטה נוחה: ניתן לבחור לכל חדר בנפרד את הטמפרטורה הרצויה, קיימת אפשרות לבחור תכנית פעולה יומית וישנן גם מערכות אשר מאפשרות לשלוט בהן באמצעות הטלפון החכם.

פעולה שקטה – מערכת VRF מתאפיינת בפעולה שקטה, כך שניתן ליהנות מהיתרונות הרבים של המערכת גם בשעות הלילה.

איכות גבוהה – המערכת נחשבת לאיכותית במיוחד וכחלק מכך, גם השחיקה שלה היא מזערית, כך שניתן ליהנות ממנה לאורך שנים רבות.

נראות – התקנת מזגן VRF המתבצעת בצורה איכותית ואיכותית, מאפשרת ליהנות ממערכת אסטטית ויפה, אשר תשתלב בהרמוניה עם עיצוב הבית.

כאמור, התקנת מזגן VRF טומנת בחובה יתרונות רבים ובכדי ליהנות מכולם, חשוב לבחור בתבונה את המתקינים ולוודא שמדובר באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.

אלפא ק.א.ר מוסמכת  להתקנת מערכות מיזוג מסוג VRF.

לכל שאלה ויעוץ מוזמנים להתקשר 0533489632

 

התקנות מזגנים, שירות טכנאי מזגנים למוסדות ופרטיים אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה

מוזמנים להמשיך לקרוא

מיני VRF

מיני VRF המומחים של חברת אלפא ק.א.ר מערכות מיזוג ואוורור בע"מ ממליצים על מזגן מיני VRF קירור או חימום באמצעות מזגן זאת הדרך הבטוחה, היעילה

המשך קריאה »

ניקוי וחיטוי מזגנים

ניקוי וחיטוי מזגנים המזגן המותקן בביתנו מהווה קרקע פורייה להתפתחות מזהמים שונים, כגון: וירוסים, חיידקים, פטריות ועובש. תנאי הלחות השוררים בתוך המזגן בצירוף תנאי החשכה,

המשך קריאה »

מזגן מיצובישי VRF

מזגן מיצובישי VRF למה לקנות מזגן מיצובישי מסוג VRF ? טכנולוגיית המיזוג שנקראת VRF=Variant Refrigerant Flow נולדה בשנת 1982 ביפן. באופן מילולי אפשר לתרגם זאת

המשך קריאה »

התקנת מזגן VRF

התקנת מזגן VRF מזגן – VRF Variable refrigerant flow מהווה כיום את הבחירה האופטימאלית עבור כל מי שתר אחר מערכת מיזוג גדולה ועוצמתית. המזגן פועל

המשך קריאה »
Call Now Button דילוג לתוכן