מזגן אינוורטר

מזגן אינוורטר

מה זה אינוורטר?
משמעות המונח אינוורטר "Inverter"   הינה לשינוי התפוקה של המדחס על ידי שינוי של מהירות המדחס לשם שמירה על טמפרטורה יציבה בחלל.
עומס החום  משתנה לאורך שעות היממה, בבוקר  ובערב קר יותר מאשר בצהריים, כמות האנשים משתנה, ועל מנת שיהיה לנו נעים ונוח יש צורך לשמור בכל העת על טמפרטורה קבועה. מה גם שכיום אנו מודעים יותר מתמיד לחשיבות החסכון בחשמל  האינוורטר נותן לנו מענה .
(לא עוד קפיצות של חום וקור המורגשות במזגנים רגילים). תוכלו להרגיש זאת במיוחד באוויר הנעים והלח יחסית .
בחורף. מזגנים רגילים מייבשים מאוד את האוויר בחלל הבית, אך הודות לשמירת הטמפרטורה היציבה במזגני אינוורטר לא תרגישו בייבוש אוויר.
חיסכון בצריכת החשמל: הודות לפעולה רציפה אך משתנה של מדחס האינוורטר (היחידה החיצונית) ניתן לרדת לרמת עבודה של 15%. כלומר, אם הופעלה יחידה אחת בלבד בכל הבית, המערכת תספק את התפוקה רק עבורה. ככל שיותר יחידות יעבדו, כך היחידה החיצונית תספק תפוקה גבוהה יותר. בנוסף, המערכת יודעת לווסת את התפוקה לכל חלל בהתאם לעומס היחסי בחלל המסוים, כלומר לתת יותר תפוקה לחלל בעל עומס חום רב יותר.
 
אלפא קאר שירות והתקנות מזגנים, מטרתנו לנסות לעזור בכל שאלה בנושא מזגן אינוורטר. בחירת מזגן אינוורטר מותאם לצרכים האישיים שלכם מצד אחד ולנתונים הפיזיים של החלל מצד שני הנם שני אלמנטים חשובים להפקת מיטב התוצאות בקירור או חימום הדירה או הבית. אם בכל זאת אתם זקוקים לעזרה בבחירת מזגן אינוורטר אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ עם אחד ממומחי המזגנים שלנו.

מוזמנים להמשיך לקרוא

מזגן אינוורטר

מזגן אינוורטר

מה זה אינוורטר?משמעות המונח אינוורטר "Inverter"   הינה לשינוי התפוקה של המדחס על ידי שינוי של מהירות המדחס לשם שמירה על טמפרטורה יציבה בחלל.עומס החום  משתנה לאורך שעות היממה, בבוקר  ובערב קר יותר מאשר בצהריים, כמות האנשים משתנה, ועל מנת שיהיה לנו נעים ונוח יש צורך לשמור בכל העת על

המשך קריאה »

אדריכלים ומעצבים

חברת אלפא ק.א.ר בע"מ עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מעצבי פנים ואדריכלים, בפרוייקטים פרטיים וציבוריים. המומחיות שלנו מתבטאת במתן פתרון מיזוג מתקדם, שקט ומדוייק המותאם לדרישות הלקוח, והטמעתו בעיצוב האדריכלי. אנו עובדים עם החברות המובילות בשוק ה-VRF , ומתמקדים בפרטים הקטנים בכדי להגיע לתוצאות מושלמות. השירות המקיף שלנו כולל את

המשך קריאה »
הרצליה פיתוח אלקטרה

ההבדלים בין מזגני VRF ומזגני מולטי אינוורטר

ההבדלים בין מזגני VRF ומזגני מולטי אינוורטר מזגני VRF ומזגני מולטי אינוורטר – דומה ושונה בין מזגני VRF ומזגני המולטי אינוורטר, קיים דמיון רב. שני המזגנים עושים עבודה מעולה, שניהם מבוססים על אותה טכנולוגיה. עם זאת, בבואנו לבחור מזגן, חשוב שנהיה מודעים ליתרונות והחסרונות של כל מערכת מיזוג. במאמר זה

המשך קריאה »
דילוג לתוכן