מזגן מרכזי בדירה

מזגן מרכזי בדירה

התקנת מזגן מרכזי דורשת הנמכת תקרות והתקנת צנרת בחללים מיוחדים בתוך תקרה זו (אפר גם במסדרון). ברוב הבתים החדשים יש הכנה למזגן מרכזי, על מנת לתת לדיירים את האפשרות להתקין מזגן כזה מבלי לבצע עבודת שיפוצים מורכבת. בבתים בהם אין הכנה למזגן מרכזי, תצטרכו לדאוג לביצוע הנמכת תקרה, דבר המייקר, כמובן, את עלות המזגן והתקנתו. אך רמת המיזוג והיופי שווה את העלות.
 
המלצות רכישה
בבואכם לרכוש מזגן מרכזי, או כל מזגן אחר, עליכם לוודא שהמזגן שברצונכם לקנות אכן מתאים לצרכים שלכם. יש לקחת בחשבון את גודל הדירה, לבחון את השאלה האם צריך קירור וחימום בכל הבית או שהשימוש העיקרי של המזגן יהיה בחדרים מסוימים בלבד, וכמובן – לבדוק אם המזגן מתאים למבנה הבית בצורה כזאת שהאוויר יגיע אליכם ולא ייעצר בדרך. מומלץ להיוועץ בבעל מקצוע המתמחה במזגנים כזה שעוסק רק בשיווק ובהתקנה של מזגנים, על מנת להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה. אחרי הכול – לקנות מזגן מרכזי או כל מזגן אחר זה עסק לא זול, ואם מדובר בתוספת מחיר להכנת הבית למזגן הוא מתייקר עוד יותר, ולכן חשוב לבדוק כל פרט, על מנת לעשות עסקה שתכניס לכם הרבה רוח למפרשים. דבר נוסך לקחת בחשבון ,אם כל החדרים פעילים, כלומר מיזוג מרכזי מתאים יותר לחללים שהשימוש בהם רצוף ופעיל לרוב .
 
אלפא קאר שירות והתקנות מזגנים, מטרתנו לנסות לעזור בכל שאלה בנושא מזגן מיני מרכזי. בחירת מזגן מותאם לצרכים האישיים שלכם מצד אחד ולנתונים הפיזיים של החלל מצד שני הנם שני אלמנטים חשובים להפקת מיטב התוצאות בקירור וחימום הדירה/בית. אם בכל זאת אתם זקוקים לעזרה בבחירת מזגן מיני מרכזי אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ עם אחד ממומחי המזגנים שלנו.

מוזמנים להמשיך לקרוא

VRF אלקטרה

פרויקטים נבחרים לארגונים ומוסדות

עשרות שנים אלפא ק.א.ר מעניקה פתרון מיזוג אוויר גם לפרטיים החל מתכנון ועד להתקנות בכל הארץ – לשנות ל- חברת אלפא ק.א.ר בע"מ  מתמחה בתכנון והתקנת מערכות מיזוג אויר מתקדמות, ומעטפת שירות מקיפה לארגונים, מוסדות ולקוחות פרטיים. לאורך השנים ביצענו פרוייקטים רבים של מיזוג בתי יוקרה, דירות בפרוייקטי מגורים, מערכות אוורור,

המשך קריאה »
אלפא ק.א.ר

מיני VRF

מיני VRF המומחים של חברת אלפא ק.א.ר מערכות מיזוג ואוורור בע"מ ממליצים על מזגן מיני VRF קירור או חימום באמצעות מזגן זאת הדרך הבטוחה, היעילה והזולה ביותר מבין כלל המכשירים שהשוק מציע. אבל גם בעולם המזגנים ישנם מזגנים שונים מבוססי טכנולוגיות שונות, שחלקן יתאימו לצרכים שלנו יותר וחלקן יתאימו פחות.

המשך קריאה »
הרצליה פיתוח אלקטרה

ההבדלים בין מזגני VRF ומזגני מולטי אינוורטר

ההבדלים בין מזגני VRF ומזגני מולטי אינוורטר מזגני VRF ומזגני מולטי אינוורטר – דומה ושונה בין מזגני VRF ומזגני המולטי אינוורטר, קיים דמיון רב. שני המזגנים עושים עבודה מעולה, שניהם מבוססים על אותה טכנולוגיה. עם זאת, בבואנו לבחור מזגן, חשוב שנהיה מודעים ליתרונות והחסרונות של כל מערכת מיזוג. במאמר זה

המשך קריאה »
דילוג לתוכן