מזגני טושיבה VRF

למה לקנות מערכת מיזוג טושיבה מסוג VRF?

כמה מילים חמות (או קרות – בקיץ) על טכנולוגיית VRF

טכנולוגיית המיזוג שנקראת VRF=Variant Refrigerant Flow נולדה בשנת 1982 ביפן. באופן מילולי אפשר לתרגם זאת כ-זרימת קירור משתנה, כשהביטוי Refrigerant מתייחס לחומר הקירור שבו היא משתמשת. הטכנולוגייה מסוג VRF מביאה לחיסכון גדול באנרגיה ולפעילות שקטה במיוחד. לארץ מיובאות מערכות VRF בייצור של חברות מיצובישי וטושיבה היפניות האמינות (טושיבה זולה יותר לצרכן). ויש אפילו שיתוף פעולה בין טושיבה וענק המזגנים האמריקני Carrier להכנסת הטכנולוגיה למזגנים בארה"ב.

ההבדל הגדול בין מערכות VRF ומערכות מיזוג רגילות

טכנולוגיית המיזוג VRF שונה ממערכת מיזוג רגילה באופן בו היא מווסתת את הטמפרטורה. כשבמערכת רגילה המנוע עוצר ומכבה את המזגן עם ההגעה לטמפרטורה הרצויה ומפעיל מחדש כשנדרש, מערכת מיזוג VRF משנה את מהירות המנוע בלבד בלי לבצע כיבוי או הפעלה מחדש ולכן חוסכת אנרגיה. המשמעות ברורה: חיסכון רב בעלויות השוטפות לחשמל. לכן גם אם ההשקעה הראשונית לרכישת מזגן VRF של טושיבה גבוהה יותר משל מזגן רגיל החיסכון בתשלומים לחשבון החשמל יחזיר את ההשקעה לאורך זמן.

תכנון נכון של מערכת מיזוג VRF לחלל נתון

חובה להתייעץ עם מומחה מיזוג כשמנסים להתאים את מזגן טושיבה VRF לחלל הבית. טושיבה מספקת למתקיני המזגנים רכיבים רבים שמאפשרים ליועצי המיזוג לבדוק 3 פרמטרים חשובים:

א. מספר האיזורים בבית (חללים) שאותם צריך לקרר ע"י יחידות פנימיות . (מאיידים)

ב. בדיקת נפחו של כל חלל בנפרד כדי להתאים לו את עוצמת יחידת המיזוג הפנימית.

ג. התצורה הכוללת של היחידות הפנימיות במערכת ועוצמתן שמכתיבה את עוצמת היחידה החיצונית.

מומחי המיזוג של אלפא ק.א.ר מחשבים בדיוק את הרכיבים הנדרשים כדי שמערכת VRF שתותקן אצלך תיתן את מלוא התמורה במינימום הפרעה לסביבה ובחיסכון אנרגטי מירבי.

החדשנות הטכנולוגית של מערכת מיזוג VRF מבית טושיבה

המרכיב הסודי במזגני טושיבה VRF נקרא "טושיבה DC הייבריד אינוורטר". יש לו 2 מצבי כוח שונים לקבלה מהירה של קירור או חימום. בהתחלה, מצב PAM מעלה את מהירות המדחס מסוגinverter twin rotary ומגיע במהירות לטמפרטורה האופטימאלית. כשזו מושגת, המערכת עוברת למצב PWM המייצב את מהירות הסיבוב של המדחס ושומר על הטמפרטורה הרצויה. למדחסים מסוג inverter twin rotary יש צמד גלילים תאומים שמסתובבים על ציר בודד ופועלים בעוצמה בצורה חלקה. בכך מוקטנים הפסדי האנרגיה ונוצרות ויברציות מינימליות בלבד ולכן זה לא רק חסכוני אלא גם שקט.

מערכות ה-VRF של טושיבה מתחברות כמובן לבית חכם וניתנות לשליטה מרחוק גם ע"י סמארטפונים.

יתרונות נוספים של מערכות מיזוג טושיבה VRF

הגמישות – יחידה חיצונית אחת של טושיבה משרתת יחידות פנימיות במערכת ה-VRF. זה מאפשר למתכננים למצוא את המקומות הטובים ביותר להצבתן בביתך.

השקט – טכנולוגיית ה-VRF של טושיבה הקטינה את הרעש בהפעלת המזגן לרמות נמוכות במיוחד ויש אפילו "מצב שקט" להפעלה בשעות הלילה עם רחש נמוך יותר משל מאוורר במחשב האישי.

האחריות – לשלוש שנים, כשאת השירות לטושיבה מעניקה חברת תדיראן.

איכות הסביבה – במזגני טושיבה משתמשים בגז קירור שאינו פוגע בשכבת האוזון.

ההתקנה – אלפא ק.א.ר מוסמכת ע"י טושיבה להתקנת מערכות מיזוג מסוג VRF.

לכל שאלה ויעוץ מוזמנים להיתקשר 0533489632

התקנות מזגנים, שירות טכנאי מזגנים למוסדות ופרטיים אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה

מוזמנים להמשיך לקרוא

מיני VRF

מיני VRF המומחים של חברת אלפא ק.א.ר מערכות מיזוג ואוורור בע"מ ממליצים על מזגן מיני VRF קירור או חימום באמצעות מזגן זאת הדרך הבטוחה, היעילה

המשך קריאה »

ניקוי וחיטוי מזגנים

ניקוי וחיטוי מזגנים המזגן המותקן בביתנו מהווה קרקע פורייה להתפתחות מזהמים שונים, כגון: וירוסים, חיידקים, פטריות ועובש. תנאי הלחות השוררים בתוך המזגן בצירוף תנאי החשכה,

המשך קריאה »

מזגן מיצובישי VRF

מזגן מיצובישי VRF למה לקנות מזגן מיצובישי מסוג VRF ? טכנולוגיית המיזוג שנקראת VRF=Variant Refrigerant Flow נולדה בשנת 1982 ביפן. באופן מילולי אפשר לתרגם זאת

המשך קריאה »

התקנת מזגן VRF

התקנת מזגן VRF מזגן – VRF Variable refrigerant flow מהווה כיום את הבחירה האופטימאלית עבור כל מי שתר אחר מערכת מיזוג גדולה ועוצמתית. המזגן פועל

המשך קריאה »
Call Now Button דילוג לתוכן