אלפא ק.א.ר

מיני VRF

המומחים של חברת אלפא ק.א.ר מערכות מיזוג ואוורור בע"מ ממליצים על מזגן מיני VRF

קירור או חימום באמצעות מזגן זאת הדרך הבטוחה, היעילה והזולה ביותר מבין כלל המכשירים שהשוק מציע. אבל גם בעולם המזגנים ישנם מזגנים שונים מבוססי טכנולוגיות שונות, שחלקן יתאימו לצרכים שלנו יותר וחלקן יתאימו פחות. לכן הדבר הראשון שחשוב לעשות לפני שרוכשים מזגן זה להתייעץ עם מומחים בתחום מיזוג האוויר.

אז איזה מזגן יתאים לבית עם חמישה חדרים, שבחלק מהחדרים מתגוררים ילדים מתבגרים ששוכחים לכבות את האור, שלא לדבר על לכבות את המיזוג? התשובה היא מזגן מיני VRF, כלומר מערכות זרימת קירור משתנה (VRF). המומחים של אלפא ק.א.ר מערכות מיזוג ואוורור בע"מ, מסבירים שמדובר במזגן מבוסס טכנולוגיה שמשנה את נפח זרימת האוויר לפי השינויים שמתרחשים בכל רגע נתון בכל אחד מהחדרים בנפרד, וכך יש ביכולתו לווסת ולשמור על הטמפרטורה הרצויה בכל אחד מהחדרים בנפרד, וללא כל תלות ביניהם.

נשמע מעולה, אבל גם נשמע מאוד יקר…

זהו שלא. כי המילה מיני לפני המילה VRF תוזיל את העלויות של המזגן המדובר. כאמור, מערכת מיזוג אוויר VRF מבחינה בשינוים המתרחשים בחדר ומתאימה את אספקת האוויר לכל חדר, בהתאמה למתרחש בחדר באותו הרגע. כך אנו נמנעים מכיבוי והדלקה חוזרת ונשנית של המזגן, פעולה שמייקרת לנו את חשבון החשמל. במילים אחרות, המערכת יודעת לווסת את זרימת האוויר, לשמור על הטמפרטורה הרצויה ולחסוך את השימוש הרב בחשמל בעת הדלקה או כיבוי של המזגנים. למערכת מיזוג מיני VRF יש את היכולת לחסוך לנו 50% בקירוב מצריכת החשמל שנצרוך בהפעלת מזגן מסוג אחר.

מערכות מיני VRF הן מערכות שאפשר להתקין בחללים קטנים בדירה ולחסוך במקום

לדוגמא, אפשר להתקין את המעבה במסתור הכביסה, או במרפסת. מערכת מיני VRF יכולה לתת לנו פתרון מצוין למספר רב של חדרים בבית. זה גם המקום להזכיר כי מערכות מיזוג מיני VRF הן חסכוניות בחשמל ובטוחות יותר לשימוש בבית, בעיקר בית עם ילדים.

יתרון נוסף של מערכת מיני VRF הוא הפעילות השקטה של המזגן, אבל למען האמת יתרון זה כבר מזמן הפך ליסוד איכות בסיסי שמתבקש מכל מזגן, גם אם הוא לא מיני VRF. יתרון נוסף של מערכת מיזוג מיני VRF הוא יכולת העמידות שלה לשנים רבות. המומחים של אלפא קאר, שמנוסים בהתקנת מערכות מסוג זה, מדווחים על כמעט 0 תקלות לאחר ההתקנה.

לסיכום, אם יש לכם בית עם מספר חדרים, ואתם מתלבטים לגבי רכישת מזגן לבית, המומחים של אלפא ק.א.ר מערכות מיזוג ואוורור בע"מ ישמחו להמליץ לכם על מערכת מיני VRF, זאת לאחר שיחת ייעוץ (חינמית כמובן) עם המומחים שלנו, שיקשיבו לנתוני הבית שלכם, להעדפותיכם, ואכן יוודאו שמיני VRF הוא המזגן הנכון עבורכם.

מוזמנים להמשיך לקרוא

התקנת מזגן VRF

התקנת מזגן VRF

התקנת מזגן VRF מזגן – VRF Variable refrigerant flow מהווה כיום את הבחירה האופטימאלית עבור כל מי שתר אחר מערכת מיזוג גדולה ועוצמתית. המזגן פועל באמצעות מנוע אחד בלבד, אשר יכול להגיע לסך תפוקה של לא פחות מ-30 כוח סוס. הייחוד של מזגן זה טמון ביכולת שלו בתפוקת החשמל שלו

המשך קריאה »
טושיבהVRF2

מזגני טושיבה VRF

מזגני טושיבה VRF למה לקנות מערכת מיזוג טושיבה מסוג VRF? כמה מילים חמות (או קרות – בקיץ) על טכנולוגיית VRF טכנולוגיית המיזוג שנקראת VRF=Variant Refrigerant Flow נולדה בשנת 1982 ביפן. באופן מילולי אפשר לתרגם זאת כ-זרימת קירור משתנה, כשהביטוי Refrigerant מתייחס לחומר הקירור שבו היא משתמשת. הטכנולוגייה מסוג VRF מביאה

המשך קריאה »
ניקוי מזגן

ניקוי וחיטוי מזגנים

ניקוי וחיטוי מזגנים המזגן המותקן בביתנו מהווה קרקע פורייה להתפתחות מזהמים שונים, כגון: וירוסים, חיידקים, פטריות ועובש. תנאי הלחות השוררים בתוך המזגן בצירוף תנאי החשכה, מאיצים את התפתחותם של עובשים ומזהמים. לכן ניקוי מזגנים באופן מקצועי על בסיס תקופתי, הוא משמעותי. ניתן לראות את אותם מזהמים ביציאת האוויר של המזגן

המשך קריאה »
דילוג לתוכן