אלפא ק.א.ר

מערכת מיזוג אויר מסוג מיצובישי VRF

מערכות מיזוג אויר מסוג VRF מציעות את האלטרנטיבה המושלמת למיזוג הבית, ומערכת המיזוג של מיצובישי היא דוגמא מצוינת לפתרון מיזוג מושלם של דגם יוקרתי במיוחד.

אז בואו נבין מהן התועלות של מערכת מיזוג VRF של מיצובישי:
כשאנחנו מדברים על מערכות VRF באופן כללי, אנחנו יכולים לומר שמדובר במערכות ששינו באופן דרמטי את עולם מיזוג האויר.
קודם לכניסתן של מערכות ה VRF לשוק, המזגנים שהיו בבתינו היו מקררים / מחממים רק את החלל שבו הם היו מותקנים, (ובהתאם לאותה הטמפרטורה שהגדרנו להם) לפעמים גם חללים סמוכים היו גם "נהנים" קצת מאותו הקירור / חימום.
מערכות המיזוג מסוג VRF שינו את חוקי המשחק, כשלמעשה הכירו לנו את היכולת להפעיל מיזוג בכל חללי הבית, עם טמפרטורות שונות.
כלומר, כל אחד מדיירי הבית יכול לשלוט בטמפרטורת המזגן בחדר שלו. מרגע שהמערכת הופעלה, יש באפשרותנו לכוון את המזגן בסלון לטמפרטורה של 24 מעלות, לדוגמה, את הטמפרטורה בחדר של ההורים ל- 20 מעלות, ואת הטמפרטורה בחדר של הילדים ל-23 מעלות.

ששש……
במזגן מיצובישי VRF ניתן למצוא מגוון רחב של יחידות פנים גלויות או נסתרות, שקטות במיוחד. מערכת המיזוג של מיצובישי VRF פועלת בצורה חלקה ושקטה, זאת להבדיל מרעשי ה מדחסים של מזגני הדור הישן שהתרגלנו לשמוע.
פעולה שקטה ונינוחה של מערכת המיזוג הביתית היא ערך עליון שהוגדר במיצובישי, ולכן לקוחות מיצובישי VRF (וגם השכנים שלהם) זוכים לשקט ורוגע מקסימליים.

תחזוקת מערכת מיזוג אויר מסוג מיצובישי VRF

מערכת מיזוג מדגם מיצובישי VRF היא מערכת מיזוג המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת ביותר. מזגני מיצובישי VRF בנויים מחומרים עמידים המבטיחים ביצועים ואמינות לאורך זמן , ולכן התערבות מבחינה תפעולית או תחזוקתית הינה מינימלית. מדובר כאן על מערכת חדשה, יציבה ועמידה לטווח הארוך. בין אם אתם משתמשים באופן אינטנסיבי במזגן ובין אם לא – לא תצטרכו להעניק לה תשומת לב מיוחדת לאורך הזמן.

מאני, מאני, מאני…
במערכת מיזוג רגילה, המנוע עוצר ומכבה את המזגן עם ההגעה לטמפרטורה הרצויה, ומפעיל אותו מחדש כשנדרש. מזגני VRF משנים את מהירות המנוע בלבד, מבלי לבצע כיבוי או הפעלה מחדש, ובכך חוסכים אנרגיה. המשמעות ברורה – חסכון באנרגיה מביא לחיסכון רב בעלויות החשמל. לא עוד חשבונות חשמל של אלפי שקלים בחודשי הקיץ החמים/ החורף הקרים, אתם מוזמנים להתרגל לחשבונות חשמל נמוכים הרבה יותר.
בכמה נמוכים יותר?
שימו לב, מדובר על כ 50% פחות בצריכת האנרגיה והחשמל הרגילה, ואתם בבירור הולכים להרגיש את זה בכיס.
שמירה על איכות הסביבה מערכת מיצובישי VRF פועלת על פי מנגנונים שמאפשרים לה לפלוט פחות חומרים מזהמים אל הסביבה, ולצרוך פחות אנרגיה. למעשה השימוש במזגן מיצובישי VRF עוזר לנו לשמור על כדור הארץ נקי יותר , ולהפחית את הזיהום הסביבתי.

ההשקעה, המחיר, העלות מזגן מיצובישי VRF יקר יותר ממערכות מיזוג VRF אחרות שקיימות בשוק.
אבל מדובר בהשקעה חד פעמית לטווח מאוד ארוך , וצפי לאפס תקלות עתידיות.

ולכן זכרו – על איכות לא מתפשרים

מיצובישי יצרה לנו מערכת מיזוג אויר מושלמת, המאגדת יחד את כל היתרונות, ולכן היא בהחלט שווה את ההשקעה הראשונית.
תכנון והתייעצות – שלב הכרחי
אז אם החלטתם ללכת על זה, ולהשקיע במערכת מיזוג האויר של מיצובישי VRF ,אל תוותרו על התייעצות עם מומחה מיזוג אויר.
יחידה חיצונית אחת של מיצובישי משרתת 5-25 יחידות פנימיות, יועץ מיזוג אויר מקצועי ומנוסה ימצא את המקומות הטובים ביותר להצבתן בביתכם.
בנוסף, יבדוק אתכם היועץ מספר פרמטים חשובים, שיעזרו לו להתאים את המזגן לבית הספציפי שלכם.

הפרמטרים לבדיקה לפני רכישת מערכת מיזוג אויר מסוג מיצובישי VRF

א. מספר האזורים/ החללים בבית שאותם צריך לקרר ע"י יחידות פנימיות (מאיידים)
ב. בדיקת נפחו של כל חלל בנפרד כדי להתאים לו את עוצמת יחידת המיזוג הפנימית.
ג. התצורה הכוללת של היחידות הפנימיות במערכת ועוצמתן, שמכתיבה את עוצמת היחידה החיצונית.
לסיכום –
מזגני מיצובישי VRF מציעים לנו דגם יוקרתי ופתרון מושלם לקירור וחימום הבית שלנו, ומקומות אחרים הבנויים מחללים גדולים.
מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ איתנו.

מוזמנים להמשיך לקרוא

אדריכלים ומעצבים

חברת אלפא ק.א.ר בע"מ עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מעצבי פנים ואדריכלים, בפרוייקטים פרטיים וציבוריים. המומחיות שלנו מתבטאת במתן פתרון מיזוג מתקדם, שקט ומדוייק המותאם לדרישות הלקוח, והטמעתו בעיצוב האדריכלי. אנו עובדים עם החברות המובילות בשוק ה-VRF , ומתמקדים בפרטים הקטנים בכדי להגיע לתוצאות מושלמות. השירות המקיף שלנו כולל את

המשך קריאה »
איך לבחור טכנאי

יועץ מיזוג אוויר – מדריך לבחירת מזגן

בתנאי האקלים הישראלי ומחירי החשמל הגבוהים בחירת מזגן הינו תהליך חשוב מאוד לאיכות חיים. מתי לקנות מזגן?למעשה, על פי רוב, כיום לא נכנסים לדירה חדשה אם לא מוודאים מראש שיש בה מזגן, או לחלופין מתקינים בה מיזוג אוויר. בכל זאת, כדאי מאוד לא לחכות לרגע האחרון, זאת אומרת לקיץ, כדי

המשך קריאה »
מזגן אינוורטר

מזגן אינוורטר

מה זה אינוורטר?משמעות המונח אינוורטר "Inverter"   הינה לשינוי התפוקה של המדחס על ידי שינוי של מהירות המדחס לשם שמירה על טמפרטורה יציבה בחלל.עומס החום  משתנה לאורך שעות היממה, בבוקר  ובערב קר יותר מאשר בצהריים, כמות האנשים משתנה, ועל מנת שיהיה לנו נעים ונוח יש צורך לשמור בכל העת על

המשך קריאה »
דילוג לתוכן