מזגן מיצובישי

מזגן מיצובישי VRF

למה לקנות מזגן מיצובישי מסוג VRF ?

טכנולוגיית המיזוג שנקראת VRF=Variant Refrigerant Flow נולדה בשנת 1982 ביפן. באופן מילולי אפשר לתרגם זאת כ-זרימת קירור משתנה, כשהביטוי Refrigerant מתייחס לחומר הקירור שבה היא משתמשת. הטכנולוגיה מסוג VRF מביאה לחיסכון גדול באנרגיה, ולפעילות מזגן שקטה במיוחד.

ההבדל הגדול בין מערכות מיזוג רגילות ומערכות VRF

טכנולוגיית מזגני VRF שונה ממערכת מיזוג רגילה באופן בו היא מווסתת את הטמפרטורה.

במערכת רגילה המנוע עוצר ומכבה את המזגן עם ההגעה לטמפרטורה הרצויה ומפעיל מחדש כשנדרש, מזגני VRF משנים את מהירות המנוע בלבד, מבלי לבצע כיבוי או הפעלה מחדש, ובכך חוסכים אנרגיה. המשמעות ברורה – חסכון באנרגיה מביא לחיסכון רב בעלויות החשמל. לכן גם אם ההשקעה הראשונית לרכישת מזגן VRF של  גבוהה יותר משל מזגן רגיל, הרי שהחיסכון בתשלומים לחשבון החשמל יחזיר את ההשקעה לאורך זמן.

בעניין המחיר מזגן מיצובישי VRF, העלות יכולה להשתנות בהתאם לגודל וכוח המזגן. התייעצו עם טכנאי המזגנים שלכם.

תכנון נכון של מזגן מיצובישי VRF לחלל נתון

חובה להתייעץ עם מומחה מיזוג כשמנסים להתאים את מזגן מיצובישי VRF לחלל הבית. מיצובישי מספקת ליועצי המיזוג תכניות המאפשרות להם לבדוק פרמטרים חשובים:

א. מספר האזורים/ החללים בבית שאותם צריך לקרר ע"י יחידות פנימיות (מאיידים)

ב. בדיקת נפחו של כל חלל בנפרד כדי להתאים לו את עוצמת יחידת המיזוג הפנימית.

ג. התצורה הכוללת של היחידות הפנימיות במערכת ועוצמתן, שמכתיבה את עוצמת היחידה החיצונית.

מהנדסי המיזוג של אלפא ק.א.ר מחשבים את סוג היחידות הנדרשות כדי שמערכת ה VRF שתותקן אצלך תתן את מלוא התמורה במינימום הפרעה לסביבה, ובחיסכון אנרגטי מירבי.

במיצובישי ניתן למצוא מגוון רחב של יחידות פנים גלויות או נסתרות, שקטות במיוחד.

היחידות של מיצובישי מספקות אפשרויות לסוגים רבים של חדרים והתקנות, כמו גם מגוון רחב של תפוקות.

מזגן מיצובישי VRF מתחבר כמובן לבית חכם וניתן לשליטה מרחוק גם ע"י סמארטפונים.

יתרונות נוספים של מזגן מיצובישי VRF:

הגמישות – יחידה חיצונית אחת של מיצובישי משרתת 25-5 יחידות פנימיות במערכת ה-VRF, דבר המאפשר למתכננים למצוא את המקומות הטובים ביותר להצבתן בביתך.

השקט – טכנולוגיית ה-VRF של מיצובישי הקטינה את הרעש בהפעלת המזגן לרמות נמוכות במיוחד, ויש אפילו "מצב שקט" להפעלה בשעות הלילה, עם רחש נמוך יותר משל המאוורר במחשב האישי…

האחריות – לשלוש שנים, כשאת השירות למיצובישי מעניקה "אקון טק"

איכות הסביבה – במזגני מיצובישי משתמשים בגז קירור שאינו פוגע בשכבת האוזון.

ההתקנה – אלפא ק.א.ר מוסמכת ע"י מיצובישי להתקנת מזגן VRF.

מוזמנים להמשיך לקרוא

מזגן מרכזי בדירה

מזגן מרכזי בדירה

התקנת מזגן מרכזי דורשת הנמכת תקרות והתקנת צנרת בחללים מיוחדים בתוך תקרה זו (אפר גם במסדרון). ברוב הבתים החדשים יש הכנה למזגן מרכזי, על מנת לתת לדיירים את האפשרות להתקין מזגן כזה מבלי לבצע עבודת שיפוצים מורכבת. בבתים בהם אין הכנה למזגן מרכזי, תצטרכו לדאוג לביצוע הנמכת תקרה, דבר המייקר,

המשך קריאה »
ניקוי מזגן

ניקוי וחיטוי מזגנים

ניקוי וחיטוי מזגנים המזגן המותקן בביתנו מהווה קרקע פורייה להתפתחות מזהמים שונים, כגון: וירוסים, חיידקים, פטריות ועובש. תנאי הלחות השוררים בתוך המזגן בצירוף תנאי החשכה, מאיצים את התפתחותם של עובשים ומזהמים. לכן ניקוי מזגנים באופן מקצועי על בסיס תקופתי, הוא משמעותי. ניתן לראות את אותם מזהמים ביציאת האוויר של המזגן

המשך קריאה »
אלפא ק.א.ר

מיני VRF

מיני VRF המומחים של חברת אלפא ק.א.ר מערכות מיזוג ואוורור בע"מ ממליצים על מזגן מיני VRF קירור או חימום באמצעות מזגן זאת הדרך הבטוחה, היעילה והזולה ביותר מבין כלל המכשירים שהשוק מציע. אבל גם בעולם המזגנים ישנם מזגנים שונים מבוססי טכנולוגיות שונות, שחלקן יתאימו לצרכים שלנו יותר וחלקן יתאימו פחות.

המשך קריאה »
דילוג לתוכן